UA-113412744-1
Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Ajankohtaista

Huhtikuun ohjelmaa

Jäsenilta 29.4. klo 17:00 Tutun tuvalla.
Vieraana kenkäesittelijä Tarja Mustonen / Systeri Oy
http://www.ortobio.fi/
 Tervetuloa, Kahvitarjoilu!

Kainuun yhdistysten yhteinen tapaaminen KEVÄTKEIKAUS 18.5. Suomussalmella, lähde mukaan, ilmottaudu 6.5. mennessä, kimppakyydeillä mennään! Ruokailu 15€

kajaanin.reumayhdistys@gmail.com

tai puh. 0400787127

Vielä muutama lippu varattavana Jättiläis Ooppera Cajanuksen esitykseen 25.7.2019.

25.5. Mahdollisuuksientori tapahtuma mm. arpajaiset yhdistyksen toiminnan hyväksi. , jos sinulla on sopivia arvontapalkintoja niin otetaan vastaan. Kiitos

 

Tutun Tupa 

 

Kajaanin reumayhdistys ry

R

HALLITUS

Puheenjohtaja Laila Lukkari         040 078 7127          laila.lukkari@gmail.com

Varapuh.johtaja. Mirja Atjonen    044 370 8956          mirja.atjonen@gmail.com

Sihteeri Liisa Haverinen                 044 284 2138         liisa.haverinen@gmail.com

Jäs.asioidenhoit. Pirjo Heikkinen  044 300 8919          pirjotuulikki.heikkinen@gmai.com     

Rah.hoit. Kukka-Maaria Kemppainen

                                                          040 044 733 80 kukka-maaria.kemppainen@hotmail.com

 Hallituksen muut varsinaiset jäsenet:

Raija Blomqvist                               050 493 8512           raija.blomqvist@hotmail.com

Hallituksen varajäsenet:

Ainomarja Sissala                           044 971 0302           ainomarja.sissala@gmail.com

Mirja Toivonen                                040 717 1424           mirja.toivonen26@luukku.com

 Kirjanpitäjä Eija Tuohino               045 141 8388           eija.tuohino1@gmail.com

VASTUUHENKILÖT

Jäsenasiat             Pirjo Heikkinen

Kotisivut                Laila Lukkari

Harrastepiiri         Eija Tuohino, Laila Lukkari

Jäsenillat               Raija Blomqvist, Mirja Atjonen

Liikunta                 Laila Lukkari

Toimisto                Eija Tuohino

 Vaalivastaava       Ainomarja Sissala       

Fibro-ryhmä          Kukka-Maaria Kemppainen

Tedotus                  Laila Lukkari ja Liisa Haverinen

Matkat ja retket    Pirjo Heikkinen ja Eija Tuohino.


SUOMEN REUMALIITON TOIMIHENKILÖT KAINUUSSA

Valtuuston varsinainenjäsenTuula Grönlund                                           050 322 1812

Aluetoimikunnan varsinaiset jäsenet

Tuula Grönlund Kajaani                                                                               050 322 1812

Anja Jokelainen Vuolijoki varajäsen                                                            08 688 5169